RLS - Мережа АЗС

RLS - Мережа АЗС

Фізична особа - підприємець Решотка Сергій Павлович

RLS - провідне регіональне підприємство що здійснює свою діяльність понад 25 років . Нашою основною діяльністю є гуртова та роздрібна реалізація пального.
Ми заправляємо ваші автомобілі гарантовано якісним пальним, піклуємося про ваш комфорт і зручність.

Засновником підприємства є Решотка Сергій Павлович. Його впевненість, сильний характер і погляд у майбутнє, допомогли побудувати потужну справу всього життя. Разом зі своєю родиною він впевнено досягає успіху і займає лідируючі позиції ринку.
Клієнтоорієнтовність та надійність при виконанні зобов’язань сприяють побудові міцних та довгострокових відносин з клієнтами.
Саме тому, на сьогоднішній день RLS налічує понад  10 АЗС та веде активну розбудову мережі брендових автозаправних комплексів, відмінними рисами яких є якість та сервіс.

Іншим важливим напрямком діяльності підприємства є торгівля сипучими будівельними матеріалами,  залізобетонними виробами та бетоном найкращої якості. Також ми надаємо в оренду сучасну спецтехніку.

Ми любимо наших клієнтів, та з українською гостинністю і щирим бажанням дарувати позитивні емоції підвищуємо культуру сервісу, бо впевнені, що кожен наш клієнт гідний найкращого.